Internet | Oferta telewizji satelitarnej CANAL+ (2023)

Internet | Oferta telewizji satelitarnej CANAL+ (1)

Wybierz swój pakiet

TV+INTERNET+TELEFON Relax+ Bez Limitu Danych SOLO 7 GB 1999 zł mies. 10497 zł mies. Liczba kanałów: 85 PRZEZ 1 MIESIĄC, POTEM OPŁATA WZRASTA Cena uwzględnia rabaty 10 zł/mies.
  • CANAL+ Family za 0 zł na cały okres umowy!
  • LTE bez limitu za 0 zł na 2 miesiące
  • Rozmowy i SMS'y bez limitu
  • Dostępny z dekoderem 4K
  • TIDAL za 0 zł na 2 miesiące
  • 8 kanałów filmowych i 3 sportowe
  • Opcje dodatkowo płatne m.in. Eleven Sports, HBO

Nota prawna Nota prawna Opłata za Pakiet Internet Bez Limitu Danych Relax+ SOLO 7 GB wynosi 39,99 zł przez 1 mies. potem opłata wzrasta w 1-2 miesiącu opłata wynosi 51,99 zł przez jeden miesiąc, następnie 2-3 miesiąc opłata wynosi 111,98 zł, a po okresie promocyjnym cena będzie wynosić 141,97 zł/mies. Ceny zawierają rabaty: 5 zł/mies. za wyrażenie zgód marketingowych i 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność. Umowa na 24 miesiące. Po przekroczeniu 100GB transmisji danych w okresie rozliczeniowym, prędkość transmisji danych ulega obniżeniu do końca tego okresu i wynosi 1Mb/s w przypadku danych pobieranych, oraz do 384kb/s w przypadku danych wysyłanych, zgodnie z regulaminem Szczegółowych Warunków Świadczenia UsługInternet Bez Limitu Danych (100). Zamknij

Przejdź do porównania

Sprawdź

Niestety, nie znaleziono żadnego pakietu. Zmień kryteria filtrowania.

Usługa Internet

Usługa Internet jest dostępna w przygotowanych przez nas pakietach, które znajdziesz poniżej.

 • Zamawiając przez internet nie płacisz za aktywację usługi
 • Korzystamy z nadajników sieci Play oraz najnowszej sieci 4G LTE ULTRA
 • Maksymalna prędkość pobierania danych do 300 Mb/s. Maksymalna prędkość wysyłania danych do 50 Mb/s
Internet | Oferta telewizji satelitarnej CANAL+ (3)

Bezpieczny internet

Usługa Bezpieczny Internet chroni zawartość komputera i Twoje poufne dane, zabezpiecza przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, atakami hakerów i kradzieżą tożsamości. Czytaj więcej ˃

W ramach usługi Internet otrzymasz od nas w prezencie pierwszy miesiąc korzystania z usługi Bezpieczny Internet! Potem tylko 9zł/mies. za trzy licencje.

Z usługi Bezpieczny Internet możesz zrezygnować w każdym momencie.

Noce bez limitu

Usługa blokuje zużycie cyklicznego pakietu danych dzięki czemu możesz korzystać z bezpłatnej transmisji danych każdej nocy, w godzinach 0:00 - 9:00.

Internet | Oferta telewizji satelitarnej CANAL+ (4)
(Video) CANAL+ - Nowa platforma TV na żywo i VOD bez umowy i talerza | Robert Nawrowski

WYBIERZ SWÓJ SPRZĘT

W ramach usługi możesz dodatkowo zamówić sprzęt, w zależności od swoich potrzeb. Urządzenia będziesz mógł wybrać podczas konfiguracji swojej oferty, po wybraniu pakietu.

Internet | Oferta telewizji satelitarnej CANAL+ (5)

ROUTER D-LINK DWR-921

Router umożliwia dostęp oraz współużytkowanie szerokopasmowej sieci komórkowej LTE 4G lub 3G. Po połączeniu możesz przesyłać dane, strumieniować materiały multimedialne oraz wysyłać wiadomości SMS oraz współużytkować połączenie LTE 4G lub 3G z Internetem za pośrednictwem bezpiecznej (WPA/WPA2) sieci bezprzewodowej (Wi-Fi 802.11n/g/b do 300 Mb/s) lub jednego z czterech dostępnych portów Ethernet (LAN 10/100).

Internet | Oferta telewizji satelitarnej CANAL+ (6)

ROUTER D-LINK MIFI LTE DWR-932

DWR-932 to mobilny hotspot Wi-Fi wykorzystujący technologię 4G LTE pozwalający na nawet 4 godziny pracy na baterii po jednym ładowaniu. Umożliwia szybką i stabilną transmisję danych z dowolnego miejsca z dostępem do sieci komórkowej.

DWR-932 umożliwia utworzenie sieci Wi-Fi, która udostępnia połączenie internetowe wielu użytkownikom. Kompaktowe rozmiary i wbudowana bateria umożliwiają współdzielenie połączenia internetowego w dowolnym miejscu.

Zapoznaj się z dokumentami

Regulamin świadczenia usług z dnia 12.12.2018 r.

Regulamin korzystania ze sklepu internetowego platformy Platformy CANAL+

OBOWIĄZKI INFORMACYJNE wobec konsumentów CANAL+ Polska S.A.z dnia 15.07.2020 r.

OBOWIĄZKI INFORMACYJNE wobec konsumentów CANAL+ Polska S.A. z dnia 15.07.2020 r. (Usługi Telekomunikacyjne - MVNO)

Usługi Bezpieczny Internet (TELEFON) z dnia 26.05.2020 r.

Ulotka Bezpieczny Internet

Usługi Bezpieczny Internet (INTERNET) z dnia 26.05.2020 r.

(Video) Sprawdzamy nowy serwis CANAL+. To telewizja przez internet razem z VOD

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Jak zamówić CANAL+ przez Internet?

Więcej informacji uzyskasz pod tym adresem: sklep.canalplus.com/jak-zlozyc-zamowienie

Chcę przedłużyć swoją umowę z CANAL+. Jak to zrobić najszybciej?

W sprawach abonenckich oraz reklamacjach zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 310 47 47 lub po zalogowaniu się w Strefie CANAL+

JAK DŁUGO TRWA PRZESYŁKA SPRZĘTU OD CANAL+?

Zamówienia są realizowane przesyłkę kurierską w ciągu 2 dni roboczych od dnia zawarcia umowy.

Czy mogę odstąpić od umowy z CANAL+ zawartej przez Internet?

Tak. W ciągu 14 dni od dnia podpisania umowy, możesz ją rozwiązać. Jeśli Twoja umowa oprócz telewizji, obejmuje także usługę Internet lub/i Telefon, możesz zrezygnować z usług dodatkowych, zachowując pakiet Telewizji.

Jak długo trwa umowa z CANAL+?

Standardowy czas trwania umowy to 24 miesiące. Oferujemy także umowy na 12 miesięcy.

Co jest niezbędne do odbioru telewizji od CANAL+?

Do odbioru telewizji od CANAL+ potrzebujesz anteny oraz dekodera. Dekoder jest Państwu użyczany na czas trwania umowy i po jej zakończeniu nie staje się Państwa własnością. W dekoderze standardowo znajdują się 2 wejścia. Do anteny również standardowo dołączany jest konwerter z dwoma wyjściami (typu TWIN). W celu podłączenia do anteny dekodera głównego z jego pełną funkcjonalnością i instalacji usługi multiroom wymagane jest posiadanie konwertera z większą ilością wyjść.

Zamiast dekodera, możesz wybrać moduł CAM. Aby moduł działał poprawnie, telewizor lub dekoder do którego jest podłączony musi obsługiwać standard DVB-S2 oraz posiadać gniazdo CI+. Moduł CAM CI+umożliwia odbiór pakietu programów nadawanych z satelity przez CANAL+ oraz innych, niekodowanych programów telewizyjnych w jakości HD oraz UHD.

Chcę odbierać CANAL+ na kilku odbiornikach. Jak zakupić opcję multiroom?

Opcję multiroom możesz wybrać podczas konfiguracji zamówienia, po wybraniu pakietu telewizji i dekodera głównego. Możesz wybrać od 1 do 5 dodatkowych dekoderów obsługujących opcję multiroom. Dekodery multiroom można podłączyć po wybraniu dekodera głównego z dyskiem twardym: Ultrabox+ 4K lub Wifipremiumbox+.

Czy mogę odbierać CANAL+ bez telewizora?

(Video) Moduł CAM CI+ test - oferta nc+ do telewizora bez dekodera satelitarnego

Tak. Polecamy skorzystanie z aplikacji nc+ GO. Dostęp do aplikacji jest zagwarantowany w każdym pakiecie, jednak ilość bezpłatnych godzin różni się w zależności od pakietu. Usługa nc+ GO dostępna wyłącznie dla Abonentów logujących się z terytorium UE. Jeżeli chcesz używać aplikacji nc+ GO na terenie Unii Europejskiej, po zamówieniu przygotuj dla kuriera do wglądu rachunek za media lub kartę płatniczą/kredytową wystawione na Twoje imię i nazwisko.

Czy mogę odbierać CANAL+ za granicą?

Zgodnie z regulaminem CANAL+ nie gwarantuje odbioru telewizji poza granicami Polski.

Jaki dekoder wybrać?

Dekodery różnią się w zależności od wybranego pakietu. Podczas konfiguracji zamówienia, po wybraniu pakietu telewizji, zostaniesz poproszony o wybór dekodera.

CANAL+ posiada w swojej ofercie dekoder do odbioru sygnału 4K z dyskiem 1TB. Więcej informacji: canalplus.com/dekodery/4k-ultrabox

Większość dekoderów CANAL+ posiada funkcję nagrywania, wbudowany moduł wi-fi oraz dostęp do specjalnych kolekcji nc+GO TV, m.in. TVN Player, National Geographic, Kino Świat, CANAL+ i wielu innych.

Telewizję CANAL+ możesz odbierać także przy użyciu modułu CAM.

Jak długo trwa aktywacja sygnału CANAL+?

Telewizja CANAL+ jest aktywna do 24h po podłączeniu dekodera. Zazwyczaj trwa to znacznie krócej (do kilku godzin). Jeśli wystąpią problemy z aktywacją sygnału, prosimy o zgłoszenie w Strefie CANAL+ lub kontakt telefoniczny.

W jaki sposób odbywa się montaż telewizji CANAL+ ?

Kwestia montażu to sprawa indywidualna. Klienci mają pełną dowolność w wyborze firmy, która dokonana montażu oraz decyzji odnośnie poniesienia kosztów związanych z zamontowanie sprzętu.

Ceny takiego montażu wahają się między 50zł a 250zł. Polecamy zatem zorientować się w lokalnym rynku usług i wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Istnieje również możliwość samodzielnej instalacji sprzętu.

Poniżej znajdują się linki, które poprowadzą Cię przez montaż sprzętu:

Jak skonfigurować dekoder przy pierwszym uruchomieniu

Jak zamontować i ustawić antenę satelitarną

Czy zakup anteny CANAL+ jest obowiązkowy?

Do odbioru CANAL+ niezbędna jest antena satelitarna. Istnieje możliwość odbioru CANAL+ na antenie innego operatora.

Interesują mnie pakiet Telewizji z Internetem. W jaki sposób mogę go zakupić?

W ofercie CANAL+ jest dostępny Internet LTE w dwóch konfiguracjach: Internet Bez Limitu Danych oraz 45GB. Skorzystaj zgotowych pakietów.

Interesują mnie pakiet Telewizji z Telefonem. W jaki sposób mogę go zakupić?

W ramach usługi Telefon możesz zakupić kartę SIM z nowym numerem telefonu lub przenieść swój numer do CANAL+. Usługę Telefon możesz zakupić w tym pakiecie.

Interesują mnie opcje dodatkowe do pakietu telewizji (np. HBO, Eleven). W jaki sposób mogę je zakupić?

Kanały dodatkowe takie jak HBO czy Eleven możesz dodać podczas konfiguracji zamówienia, po wybraniu pakietu telewizji. Opcje te są dostępne w każdym pakiecie; istnieją również pakiety w których w/w kanały są częścią pakietu i nie trzeba ich dobierać.

Czy opcje dodatkowe zostaną odłączone automatycznie po okresie promocyjnym?

(Video) Jak zamontować i ustawić antenę satelitarną | pomoc CANAL+

Część opcji dodatkowych wyłącza się automatycznie po okresie promocyjnym jednakże część z nich wymaga odłączenia poprzez kontaktpod numerem 22 310 47 47, lub zalogowanie się w Strefie CANAL+. W sytuacji gdy klient nie wykona działania mającego na celu odłączenie tych opcji stają się one płatne i do kolejnego rachunku naliczana jest opłata za pierwszy miesiąc korzystania.

Co to jest nc+ GO i nc+ GO TV?

Tysiące filmów, seriali i programów na życzenie - oglądaj na każdym ekranie w aplikacji nc+ GO lub nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do internetu. Więcej informacji znajdziesz na canalplus.com/ncplusgo

Czy mogę zmienić pakiet telewizji na wyższy w trakcie trwania umowy?

Istnieje możliwość zmiany świadczonych usług czyli np.: przejścia na wyższy pakiet kanałów, poprzez kontakt pod numerem 22 310 47 47, lub po zalogowaniu się w Stefie CANAL+ po podpisaniu umowy.

Co się dzieje w przypadku wykorzystania pakietu danych w opcji Internet LTE?

Możesz dokupić dodatkową paczkę Internetu poprzez kontakt pod numerem 22 310 47 47, lub po zalogowaniu się w Strefie CANAL+

Jaki sprzęt muszę kupić aby odbierać Internet LTE nc+?

Do odbioru Internetu oferujemy router. Sprzęt może być opłacony jednorazowo, albo może zostać rozłożony na zapłatę ratalną. Sprzęt po zakończonej umowie pozostaje Pana/Pani własnością.

W jaki sposób skontaktować się ze sklepem internetowym CANAL+ ?

Jeśli masz pytania dotyczące swojego zamówienia / przesyłki lub oferty CANAL+, prosimy o kontakt pod numerem22 22 000 00 codziennie w godzinach 9:00 - 21:00. Możesz również skontaktować się z nami, wysyłając maila na adres sklep@canalplus.pl

Jak złożyć zamówienie?

Więcej informacji i szczegółów tutaj.

Jak korzystać z Netflix w CANAL+?

Niezależnie od tego, czy masz już konto w Netflix, czy zamierzasz je założyć, w łatwy sposób możesz zrobić to na naszej stronie CANAL+. Więcej szczegółów tutaj.

Jak włączyć Netflix na dekoderze CANAL+?

Chcesz dowiedzieć się jak działa Netflix na dekoderze? Chcesz poznać jego dodatkowe funkcje? Kliknij tutaj.

Jak się zarejestrować/zalogować do usługi Netflix?

Chcesz się zarejestrować/zalogować do usługi Netflix na dekoderze lub innym urządzeniu? Zastanawiasz się jakie informacje podać podczas rejestracji? Kliknij tutaj.

(Video) Serwis CANAL+ online bezpłatnie dla Abonentów telewizji satelitarnej

Videos

1. Podłączenie Multiroom Standard | pomoc CANAL+
(CANAL+ Polska)
2. Jak oglądać telewizję przez Internet? Test dekodera Polsat Box 4K
(TechnoStrefa)
3. Historia zabezpieczeń telewizji satelitarnej
(Kacper Szurek)
4. Jak podłączyć dekoder wifibox+ do sieci wifi? | pomoc CANAL+
(CANAL+ Polska)
5. CANAL+ telewizja przez internet - urządzenia, na których działa usługa i jej przydatne funkcje
(AntywebTV)
6. Dekoder 4K ULTRABOX+ (platforma canal+) - sposoby podłączenia i troszkę o konwerterach (LMB).
(Krzys Rupieciarz)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Dr. Pierre Goyette

Last Updated: 01/24/2023

Views: 6275

Rating: 5 / 5 (50 voted)

Reviews: 89% of readers found this page helpful

Author information

Name: Dr. Pierre Goyette

Birthday: 1998-01-29

Address: Apt. 611 3357 Yong Plain, West Audra, IL 70053

Phone: +5819954278378

Job: Construction Director

Hobby: Embroidery, Creative writing, Shopping, Driving, Stand-up comedy, Coffee roasting, Scrapbooking

Introduction: My name is Dr. Pierre Goyette, I am a enchanting, powerful, jolly, rich, graceful, colorful, zany person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.